אי אפשר לפתח כריזמה מצפיה בקורס תיאורטי

מתוך ניסיון בן שני עשורים בהעברת יותר מ-150 הכשרות NLP ותקשורת בין אישית לאלפי תלמידים, פיתחנו מסלול הכשרה חדשני ומבוסס אנימציה המשלב טכניקות מתחומי ה-NLP והפסיכולוגיה ההתנהגותית שיתרגלו אותך באתר ובחוץ וישדרגו את היכולות שלך לקרוא שפת גוף, לשכנע ולהשפיע יותר על אנשים וקבוצות

רגע, רגע... משחק לפיתוח כריזמה? לא קורס?

הסרטון הבא יסביר הכל:

רוצה להתנסות ללא תשלום לפני ההצטרפות?​

איך האתר מחזק את הכריזמה שבתוכנו?

על מנת לפתח את הכריזמה שלנו, האתר משלב בין:

תהליך למידה חדשני

האתר מכיל את ההכשרה המקיפה בעולם בנושא קריאת שפת הגוף, פיתוח יכולות השכנוע והבנת הדינמיקה החברתית. ההכשרה בנויה כקורס המלווה בסדרת אנימציה ומועבר באמצעות טכניקות NLP ופסיכולוגיה התנהגותית חדשניות שיטמיעו בנו את הידע בפשטות ובמהירות.

משימות שמטמיעות הרגלים

כדי לגרום לידע להפוך לחלק בלתי נפרד ממי שאנחנו, בנינו 30 משימות מיוחדות שנבדקו על ידי מאות מתאמנים והוכחו כמטמיעות את הידע הנלמד. מתוך ביצוע המשימות במצבים יומיומיים, ההרגלים והיכולות החדשים יהפכו להיות חלק בלתי נפרד ממי שאנחנו באמת.

קהילה תומכת ומשתפת

הפנינה שבאתר היא קהילת סמוראי השכנוע שבמקביל להתפתחות יכולת השכנוע וההשפעה האישית שלהם עוזרים האחד לשני להתפתח, בין אם בתוך האתר ובין אם מחוצה לו, מתוך הבנה כי ההצלחה תמיד מגיעה מתוך שיתוף פעולה ועזרה הדדית.

וכל אלה נושאים בעלות חודשית של 100 שקלים חודשיים בלבד. רק שלפני שנידרש לשלם, נוכל להתנסות בשימוש באתר ולהתחיל את התהליך. כל מה שנדרש הוא רק ללחוץ על הכפתור הירוק ולצאת לדרך:

רוצה להתנסות ללא תשלום לפני ההצטרפות?​

מה המשתתפים כבר אומרים על התהליך?

רוצה להתנסות ללא תשלום לפני ההצטרפות?​

באילו תחנות נעבור במסע שלנו?

במהלך המסע שלנו נעבור ביחד עם ג'וני, גיבור הסיפור שלנו, את המסע לפיתוח הכריזמה האישית שלו. המסע יעביר אותנו תהליך בן מספר חודשים ומכיל שיעורים שנלמד על עצמנו, משימות שנבצע (לבד ועם שאר חברי הקהילה) וכמובן, את ההתפתחויות בסדרת האנימציה העלילתית. אלו הם שלבי המסע שנעבור ביחד (יש לגעת בכל נושא כדי לקרוא עוד):

מול המראה הכחולה

נתחיל את המסע שלנו וניצור את הבסיס ליכולתנו להשפיע על אחרים - לחזק את הביטחון שלנו בעצמנו, להתחייב למטרות שלנו ולהתמודד נכון עם סירובים

פגודת ההיכרות

בשלב השני, נבין למה חשוב לפתוח שיחה עם אדם זר, איך לעשות את זה בצורה הנכונה, לנהל אתו שיחה מרתקת ולסיים אותה כך שירצה להישאר אתנו בקשר

אל מאחורי המפל

בשלב השלישי, נלמד לקרוא את מיקרו הבעות הפנים, שיסגירו אם אנחנו מתקשרים נכון עם האדם שמולנו או שאולי ביצענו טעות שנרצה לתקן בזמן אמת

מקל וחרב

בשלב הרביעי, נפתח את היכולת להתנסח בצורה הגיונית, רציפה ומשכנעת מהבסיס. כך, נוכל להעביר את הרעיונות שלנו בצורה משכנעת הרבה יותר

כניסה ראשונה לדוג'ו

בשלב החמישי, נפתח את יכולתנו לשכנע ולהשפיע. על מנת לעשות זאת, נעבור דרך סדרת אתגרים שתפתח את היכולת שלנו להתנסח בצורה משכנעת באמת

ועכשיו, פנימה

בשלב השישי, נלמד להתחבר עמוק יותר למי שאנחנו באמת ואיך להשתמש במי שאנחנו באמת כבסיס לשכנוע שמשפיע עמוק יותר על האדם שמולנו

בעקבות השריון האבוד

בשלב השביעי, נבין מדוע שכנוע רגיל אינו משפיע בצורה עמוקה מספיק ואיך לעורר אנשים לשתף אתנו פעולה תוך חיבור למי שהם באמת, מתחת לכל המגננות

אל מעבר לקצה

בשלב השמיני, נגלה את הדרך היעילה והפשוטה לשכנע אדם לשנות את דעתו (אפילו אם הוא רגיל להילחם ולגונן עליה) וכמובן, נתרגל את השימוש בה

בין 2 נבואות

בשלב התשיעי, נחדור עמוק יותר למעבה תת המודע של השומע ונגלה איך להעביר לתוכו מסרים עוצמתיים במיוחד שיעזרו לנו להניע אותו לפעול

אמנות המלחמה

בשלב העשירי, נלמד על סוגי הסיפורים שבהם ניתן להשתמש כדי לשכנע, על תפקידי האנשים בקבוצות ועל הדרך שבה ניתן להשפיע עליהם כדי להוביל את הקבוצה

האגם הנסתר

בשלב האחד עשר, נלמד איך להטמיע את כל הידע שצברנו במהלך המסע כחלק בלתי נפרד ממי שאנחנו וכיצד להפעיל את הכריזמה, כאשר נצטרך אותה
רוצה להתנסות ללא תשלום לפני ההצטרפות?​

מי עומד מאחורי האתר?

האתר הוקם על ידי ליאור ברקן, מרצה בין לאומי המביא את ניסיונו העשיר בשימוש ב-NLP בעולם העסקים ובהכשרת בעלי עסק ואנשי מכירות לשיפור יכולות השכנוע וההשפעה שלהם מאז שנת 2003. ליאור פיתח בשנת 2015 את טכניקת ה-CHS החדשנית לשיפור יכולות המכירה ומוסמך כ-Certified Trainer ב-NLP מאז שנת 2006.

בעברו, הכשיר ליאור אלפי תלמידים, ביניהם ניתן למצוא גם בעלי עסקים וחברות, אנשי מערכת הביטחון ופוליטיקאים בכירים. ליאור הקים קהילות אינטרנטיות סגורות להתפתחות אישית, מילא תפקידי ניהול בכירים בחברות תוכנה ופרסום, התארח בפינה קבועה בתכנית הבוקר של ערוץ 22 ובתכנית הטלוויזיה "המקצוענים" בערוץ 10 וכתב את הספר פשוט ומלוכלך: המדריך לאנשי מכירות מתחילים.

מאז שנת 2010 חוקר ליאור את הסיבות שבגללן אנשים מסיימים הכשרות ולוקחים אתם כלים בודדים בלבד בסופן (אם בכלל) ואחרים מצטיינים ומגיעים לתוצאות יוצאות דופן בחייהם. מתוך תוצאות מחקר זה בנה ליאור על ידי שילוב טכניקות מתקדמות ופיתוחים חדשניים מעולמות ה-NLP והפסיכולוגיה ההתנהגותית, את האתר אשר מיועד לעזור לאנשים להטמיע חומרים חדשים שלמדו בצורה מלאה.

כך, משתמשי המערכת יכולים לתמוך וליהנות מתמיכה קהילתית ומקצועית מאנשים תכל'סיים שמעוניינים להצליח אתם ביחד. זהו בדיוק החזון שמניע את האתר הזה – להצליח יותר ביחד!

רוצה להתנסות ללא תשלום לפני ההצטרפות?​

שאלות נפוצות

בעוד שחלק מסדרות האנימציה מיועדות לילדים ובני נוער, סדרת האנימציה הזו מיועדת לבוגרים. אמנם לא יהיה כאן עירום ועם זאת, תהיה כאן עלילה מרתקת שתכיל גם קרבות ודמויות מפתח, שעשויות גם למות. בין לבין כמובן, יועברו תכנים המיועדים לשפר את יכולות השכנוע, התשאול וקריאת שפת הגוף.

אי אפשר לפתח יכולות שבאמת יישארו אתנו לאורך זמן, רק מתוך למידה תיאורטית. זה דורש תרגול רציף של החומר הנלמד לאורך זמן. רק שלרוב, אנשים מרפרפים לאורך קורסים אינטרנטיים ובהדרגה, מאבדים את קצב ההתקדמות עד שהם נשארים ברקע. לתקופה שבה יהיה להם יותר זמן.

זו בדיוק הסיבה שבגללה נבנתה המערכת הזו – לגרום לך ללמוד בצורה כיפית, בין אם במודע ובין אם לא במודע, מיומנויות שיתורגלו בתוך האתר (מול מרצה הקורס או חברי הקהילה) ומחוצה לו במשימות שנבנו במיוחד לשם כך. וזה, אם לא נזכיר את עצם העובדה שהלמידה מתבצעת לא על ידי מרצה יבש, אלא על ידי סדרה עלילתית ומרתקת.

הכל כאן בנוי כדי שיהיה לנו כיף לחזור ללמוד בכל יום ולראות את השינוי מתפתח ככל שאנחנו מתקדמים בתהליך.

התכנים שנלמדים באתר, מכילים כלים ייחודיים שפותחו מתוך שני עשורים של יישום כלי NLP, טכניקות מתוך עולם הפסיכולוגיה ההתנהגותית וה-CHS (שיטת פריצת הליבה) בעולם העסקים ולא נלמדו בישראל עד עכשיו. בהתחייבות.

איך אנחנו יכולים להיות כל כך בטוחים? כי התכנים שנמצאים באתר הם פיתוחים ייחודיים שלנו, בית הספר הישראלי ל-NLP, שמעולם לא הועברו לקהל הרחב אלא לקבוצה מאוד מצומצמת של ארגונים בחו"ל והחלטנו לאפשר גם לך, לקבל גישה אליהם.

השלבים הראשונים בהתקדמות באתר מיועדים קודם כל לחזק את הביטחון שלנו, להתחסן נגד התנהגויות לא נעימות ולפרק את הפחד מתחילת שיחה עם אדם אחר. לאחר מכן, נבין איך לזהות עם מי כדאי לפתוח שיחה ואיך לעשות זאת. 

במילים אחרות, אנחנו לא רק לומדים איך לתקשר בצורה כריזמטית יותר, אלא מחזקים גם את עצמנו פסיכולוגית לקראת התהליך. כך, אנחנו לא סתם מזייפים התנהגויות או מתנהגים כמו מישהו אחר, אלא משדרגים את מי שאנחנו כדי שנוכל להצליח יותר.

בוודאי. במהלך הקורס, ישנם שאלונים ומשימות שדורשים בדיקה ומשוב אישי מצוות הקורס (כולל מיוצר הקורס, ליאור ברקן). בנוסף, ניתן לפנות בתוך האתר ישירות אל ליאור ברקן בכל נושא הקשור לקורס לעזרה והבהרות. וכן, הוא עונה באופן אישי. זה אחד היתרונות הגדולים של המערכת הזו.

עם סיום החלק הראשון במסע (שאינו נושא תשלום), תינתן האפשרות להיצטרף לאתר תמורת עלות חודשית סמלית של 100 ש"ח (כולל מע"מ). בכל נקודה שהיא, ניתן לבטל את ההרשמה ולהפסיק את החיוב בלחיצת כפתור, ללא כל הסבר או דרישה. מניסיוננו זה לא קורה ועם זאת, קיימת האפשרות.

מתחת לכל סרטון שבו נלמד חומר חדש, ישנו סיכום (כטקסט) של הדבר שלמדנו. כך, ניתן לצפות וליהנות מהעלילה מתוך ידיעה שכל התוכן החשוב, יחכה לנו מסוכם מתחת. בנוסף, גם לאחר הצפייה בסרטון או ההתקדמות במערך הקורסים הפנימי, תהיה לנו האפשרות לחזור ולצפות בתכנים מחדש (ולקרוא כמובן את הסיכומים).

את הכלים שנלמדים באתר ניתן לתרגל בכל סיטואציה שיש בה תקשורת עם אחרים, החל משיחות אישיות וכלה בעמידה מול קהל. ניתן להשתמש בהן במשא ומתן, במכירות, בניהול ובכתיבה שיווקית ובדיוק באותה מידה – עם בני המשפחה שלנו, בזוגיות שלנו ואפילו בסביבה החברתית שלנו, מול החברים שלנו.

השאלה שנשאל היא: באילו תחומים נבחר להשתמש בהם כדי לשפר את החיים שלנו ושל אחרים. וככל שנשתמש בהם יותר וביותר תחומים, כך הם יוטמעו בנו טוב יותר ויהפכו לחלק בלתי נפרד ממי שאנחנו. כך שכשנצטרך אותם, פשוט נצטרך להחליט והם יופעלו מעצמם.